WoodWick Vonná svíčka Black Cherry 609,5 g

VV20190143

Nový produkt

 Elegantní skleněná váza je doplněna víčkem z masivního dřeva, které při hoření slouží jako podstavec a chrání povrch nábytku. 

Více informací

540,00 Kč s DPH

446,28 Kč bez DPH

Free Google QRcode module from Mediacom87

Parametry

VŮNĚOvocná
VÁHA609 g

Více informací

  • Popis vůně: (Černá třešeň). Bohatá ovocná vůně šťavnatých a vyzrálých černých třešní.
  • Velikost: 609,5 g
  • Rozměr: výška 17,5 cm,  průměr 10,5 cm
  • Doba hoření: 120 hodin
  • Popis provedení: Elegantní skleněná váza je doplněna víčkem z masivního dřeva, které při hoření slouží jako podstavec a chrání povrch nábytku. Vůně, elegantní váza s víčkem a dřevěný knot, který vytváří uklidňující zvuk praskajícího ohně v krbu tvoří jedinečnou kombinaci vlastností, které vdechnou interiéru živou atmosféru. 
  • Knot: 100 % přírodní dřevěný knot vytváří při hoření zvuk praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. Díky dřevěnému knotu se během pár minut vytvoří voskové jezírko a svíčka WoodWick uvolňuje vůni rychleji. 

Čisté a pomalé hoření

Svíčka je ručně vyrobená v USA z kvalitních vosků s významnou složkou sójového vosku. Sójový vosk hoří až o 50% déle než parafín a díky tomu má svíčka WoodWick delší dobu hoření. Vosk je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Knot je také přírodní ze dřeva. 

Autentická přírodní vůně

Vosk je bohatě a rovnoměrně provoněný vonnými a esenciálními oleji. Díky tomu svíčka WoodWick krásně provoní i velké prostory stálou a autentickou přírodní vůní.

Návod na správné hoření svíčky:

Svíčka by měla minimálně hořet po dobu 2 - 3 hodiny v kuse, aby se vosk plně roztavil až do stran sklenice. Pokud budete svíčku zhasínat dříve, vyhoří se důlek nebo se knot může zaplavit množstvím vosku okolo a nepůjde již zapálit. Ideální výška knotu je 0,7mm. Zkrácení provedete zlehka prsty, když je svíčka chladná. Dbejte na to, aby vosk svíčky zůstal bez jakýchkoliv zbytků knotu.

Udržujte svíčku mimo dosah dětí, domácích zvířat a věcí, které by mohly vzplanout. Svíčku pokládejte na rovný a žáruvzdorný povrch, nenechávejte ji v průvanu a nezapomeňte ji zhasnout pokud odcházíte z bytu.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

WoodWick Vonná svíčka Black Cherry 609,5 g

WoodWick Vonná svíčka Black Cherry 609,5 g

 Elegantní skleněná váza je doplněna víčkem z masivního dřeva, které při hoření slouží jako podstavec a chrání povrch nábytku. 

20 dalších produktů ve stejné kategorii: